Vítejte na chovatelských stránkách EBONY

Společnost Ebony je rodinná firma zabývající se chovem koní plemene český teplokrevník a chovem morčat plemene peruánec a anglický crested.

Představitelé firmy Bc. Jana Burešová a Leopold Bureš se mnoho let věnují chovu koní a jezdeckému sportu. Mnohé zkušenosti především v chovu a reprodukci koní Jany Burešové, jsou doplněny zkušenostmi jezdeckými Leopolda Bureše. Od r. 2010 jejich chovatelský zájem směřuje i na chov oblíbených morčat.

Chov koní i morčat se v posledních letech těší značné přízni z řad milovníků zvířat a tak bychom prostřednictvím našich stránek chtěli nabídnout zákazníkům nejen mnoho produktů z oblasti krmiv a chovatelských potřeb, ale také výběr z řady služeb v oblasti výcviku jízdy na koni či fotografování zvířecích miláčků.

Bony


Bc. Jana Burešová

Studium Česká zemědělská univerzita v Praze - obor Chov koní

Studium Česká zemědělská univerzita v Praze - obor Výživa a dietetika zvířat

Kvalifikační kurz - Inseminace koní

Kvalifikační kurz - Problematika sportovních koní (specializováno na chov a trénink sportovních koní)

Jezdecká licence


Leopold Bureš

Osvědčení o odborné způsobilosti - Cvičitel jezdectví

Jezdecká licence

Aktivní jezdec parkurů
Novinky

články o nás

28.duben 2013
články o nás Kde jste si o nás mohli přečíst


morčata

2.duben 2013
morčata S některými nadějnými jedinci občas vyjedeme na výstavy morčat v okolí. Někdy se i pěkně zadaří a odjíždíme s diplomem či s pohárem. Ale i pouhá kartička čekatele šampiona nám dokáže udělat velkou radost. Přesto je pro nás vždy největším úspěchem zdravý dobrý chov s dobře odchovanými mláďaty, které i později, v rukou nových majitelů, reprezentují svým přídomkem Ebony naší chovatelskou stanici na výstavách po ČR. Naši úspěšní jedinci: Nejvetší úspěchu...

Fotografování - Psi

29.leden 2013
Fotografování - Psi

Pokud potřebujete fotografie k prezentaci chovatelské stanice, kynologického klubu, nebo jen tak pro radost.Nabízíme fotografování psů - potrét, pohyb, sport.  Se psy se snažíme komunikovat a manipulovat tak, abychom vždy dosáhli nejlepšího výsledku.


Výroba krmných směsí

29.leden 2013
Výroba krmných směsí

CHS EBONY - směsi

Krmné směsi jsme začali vyrábět na přání našich klientů při prodeji morčat. Abychom zajistili kvalitní a dobré krmivo, používáme u nás v ČR vyrobené suroviny nebo suroviny které si vyrábíme sami. 


Strana 3 z 3
Stránky: První Předchozí 1 2 3

Partnerské odkazy

http://www.spetlak.cz/