[Přesunutím kurzoru myši nad upoutávku pozastavíte výměnu]

Morčata a ostatní hlodavci

Naše chovatelská stanice založená v lednu r. 2010 se zabývá chovem morčat plemene peruánec a doplňkově anglický crested. Vše v barvách černá-bílá, červená-bílá, černá-červená-bílá. Pro ostatní chovatele a milovníky těchto milých společníků nabízíme také velký výběr přírodních a velmi chutných krmných směsí, luční seno a mnohé chovatelské potřeby.
Morčata a ostatní hlodavci


Novinky

články o nás

28.duben 2013
články o nás Kde jste si o nás mohli přečíst


morčata

2.duben 2013
morčata S některými nadějnými jedinci občas vyjedeme na výstavy morčat v okolí. Někdy se i pěkně zadaří a odjíždíme s diplomem či s pohárem. Ale i pouhá kartička čekatele šampiona nám dokáže udělat velkou radost. Přesto je pro nás vždy největším úspěchem zdravý dobrý chov s dobře odchovanými mláďaty, které i později, v rukou nových majitelů, reprezentují svým přídomkem Ebony naší chovatelskou stanici na výstavách po ČR. Naši úspěšní jedinci: Nejvetší úspěchu...

Fotografování - Psi

29.leden 2013
Fotografování - Psi

Pokud potřebujete fotografie k prezentaci chovatelské stanice, kynologického klubu, nebo jen tak pro radost.Nabízíme fotografování psů - potrét, pohyb, sport.  Se psy se snažíme komunikovat a manipulovat tak, abychom vždy dosáhli nejlepšího výsledku.


Výroba krmných směsí

29.leden 2013
Výroba krmných směsí

CHS EBONY - směsi

Krmné směsi jsme začali vyrábět na přání našich klientů při prodeji morčat. Abychom zajistili kvalitní a dobré krmivo, používáme u nás v ČR vyrobené suroviny nebo suroviny které si vyrábíme sami. 


Strana 3 z 3
Stránky: První Předchozí 1 2 3